Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Sportactiviteiten Snorkelen |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings Tulum Pueblo appartementen zijn een goede keuze voor maximaal 2 gasten en bieden een eersteklas locatie op korte rijafstand van 10 minuten van het Nationaal Park Tulum. Ook de aanwezigheid van een buitenzwembad garandeert een ontspannen verblijf.
Het appartement van 40 m² is binnen 3 km van de Cenote Cristal te vinden. Dit 1-badkamer appartement ligt tevens binnen 15-minuten rijafstand van het Playa Paraíso. 1-slaapkamer Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings appartement bevindt zich binnen 6 km afstand van het Maya Ruïnes van Tulum.
Deze accommodatie heeft een woonkamer, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de tuin. Voor uw comfort zijn een douche beschikbaar bij dit appartement.
Bij de accommodatie kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Snorkelen
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings appartement.
Gasten van Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Cenote Cristal, op 10 minuten rijden verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Maya Ruïnes van Tulum (6 km) en Cenote Canavera (3 km). - ❓
Heeft Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings appartement een internetverbinding?
Ja, Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings appartement?
Pure Nature- Private Pool & Untouched Surroundings appartement bestaat uit 40 vierkante meter.